Unutursam hatırlat

gokkusagı tavanUzakmış, yakınmış, mesafeymiş, paraymış, yolmuş.. Geçtiğimiz 4 senedir bir uzak bir yakın oldum.. 25 kuruş hesabı yaptığım da oldu, 2 günlük etkinliğe kazancımın yarısını verdiğim de.. Yollarda oldum, benim olmayan evlerde kaldım, hem de aslında ne yolcuydum ne göçebe.. Arayıp sormadığım, aranıp sorulmadığım zamanlar oldu, çokluktan da teklikten de bunaldım ara ara..

Bunca zaman içinde artık anladım ki dostluklar, topluluklar, çemberler için bu kavramlar önemsiz! Bana gelen “nasıl yaşarsın, hasta olursan ne yaparsın, şimdi iyi de 60ına gelince ne olacak, çocuğun olunca güvence istersin” yorumlarını izninizle rafa kaldırıyorum. Bugün bugünü kurtarsın, yarını yarın düşünürüm. Nasıl ki bugün hissettiğim güveni 5 sene önce hayal dahi edemezdim, 5 sene sonre ne olacağını öngörmemi beklemeyin benden :)

Unutursam hatırlatın bana e mi dostlar, güveni, sevgiyi, birlikteliği.. Varlığınıza, yokluğunuza, ilhamlarınıza, cesaretlendirmelerinize, yüreklendirmelerinize, şüphelerinize.. AŞK OLSUN <3

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s